5/24/2016

Biały koronkowy top, czarne szorty i sandały

Dziś mam dla Was zdjęcia sprzed roku, które zawieruszyły się na moim dysku. Odkąd chodzę na siłownię, wyglądam nieco inaczej, ale i tak postanowiłam się nimi podzielić :) Sesja powstała w Gdańsku, przy wypełnionej przepięknymi kamienicami ulicy Wajdeloty. Oczywiście mam nadzieję, że moja stylizacja również przypadnie Wam do gustu. Główna rolę odgrywa w niej piękny biały top z koronkową falbanką z przodu ze sklepu SammyDress.com ;)

English version:
Today I have for you a photo shoot that was misplaced somewhere on the hard drive of my computer. Since I started to go to the gym, my look has changed a little, however I decided to share those  one year old pictures with you. All of them were taken on the Wajdeloty street in Gdańsk. I really liked this place. It is full of beautiful town houses. Of course I believe, that my outfit would please you likewise. I wear here a beautiful white lacy top from SammyDress.com ;)
Biały koronkowy odsłaniający ramiona top - SammyDress.com
Czarne zamszowe szorty z zamkiem - Romwe.com
Czarne skórzane sandały Les Tropéziennes
Złoty delikatny naszyjnik - Choies.com
Kolczyki perły - Apart


9 comments:

 1. Wiem, że to zabrzmi lizusosko, ale kiedy studiowałem w Gdyni i dojeżdżałem tam kolejką przez Gdańsk zawsze starałem się uchwycić ten moment kiedy zza kamienicy przylegającej do toru przy stacji Gdańsk Wrzeszcz będą widoczne ulice Wajdeloty i Kilińskiego. Trwało to zawsze kilka sekund, więc moment był magiczny :) Bardzo lubię XIX-wieczne kamienice, a Wrzeszcz i Oliwa (oczywiście, również Sopot) są ich pełne. Nie można się dziwić, że zainspirowały różne dzieła literackie (Hanemanna, Weisera Dawidka, G. Grassa). Brawa więc za dobry gust do architektury!

  A strój taki, jaki powinien być na lato - odsłania i zakrywa dokładnie to, co powinien :) Dużych różnic w wyglądzie nie zauważam - jak zwykle w porządku.

  ReplyDelete
 2. W tym stroju jesteś wyjątkowo podniecająca.

  ReplyDelete
 3. W tej stylizacji sprzed roku wyglądasz pięknie i sexy :-)

  ReplyDelete
 4. Zazdroszczę takich pięknych długich nóg :)
  A tak poza tym to czy mogłabyś zrobić jakiś wpis gdzie dokładniej pokażesz swój pokój? Wydaje się być taki prosty a jednocześnie ładny i dziewczęcy:)

  ReplyDelete
 5. Czy to jes naprzeciwko avocado? :)

  ReplyDelete
 6. pieknie, lagodnie i dziewczeco :) sliczna slodka stylizacja :)

  ile masz juz zebranych ankiet Ariadno?? :)

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)