10/02/2017

About me

Witaj :)

Mam na imię Ariadna, mieszkam w Poznaniu i już od kilku lat z pasją oraz wielkim zaangażowaniem prowadzę tego oto bloga. Odkąd tylko pamiętam, uwielbiałam tworzyć przeróżne stylizacje, aż pewnego dnia postanowiłam zacząć się nimi dzielić w sieci.

Zawsze fascynowało mnie to, jak wielki wpływ na postrzeganie innych ludzi ma ubiór. To niesamowite jak bardzo kilka odpowiednio dobranych kawałków materiału może w jednej chwili dodać nam pewności siebie, podkreślić nasz charakter, czy też pomóc wyrazić nastrój. Choć wielu uważa, że modą nie warto się interesować, ja sądzę, że zdecydowanie nie powinno się lekceważyć ogromnego potencjału, który za sobą niesie.

Oprócz pisania tego bloga, od wielu lat zajmuję się fotografią - nie tylko związaną z modą, ale również przyrodniczą, kulinarną, dokumentalną itd. Jestem także zwolenniczką zdrowego stylu życia: uwielbiam gotować i aktywnie spędzać czas. Nie wyobrażam sobie dnia bez czytania, słuchania muzyki i rozważań nad życiem. Jestem osobą ciekawą świata, która wierzy, że warto walczyć o marzenia.*Kliknij* i poznaj szczegóły:


Czujesz niedosyt? Przeczytaj 
29 faktów o mnie


Hi dear :)

My name is Ariadna, I live in Poznan in Poland and for several years with passion and great dedication I have taken photos of my daily outfits for you. Ever since I can remember, I have loved to create various looks, until one day I decided to start to share them on the Internet.

I have always been fascinated by observing how our clothes may affect other people's perception of us. It is amazing that a few pieces of different fabrics can instantly change our view in the eyes of other people by making us more confident, emphasizing any personality trait, or expressing current mood. Although many people believe that fashion is not interesting and ambitious, I think they should not ignore its enormous potential of it.

Apart from writing this blog, for many years I have been also interested in photography - not only related to fashion, but also to nature, cuisine, documentary, etc. I am a great propagator of a healthy lifestyle: I love to cook and spend time actively. I can not imagine a day without reading, listening to music and reflections on life. I am the kind of person, who is curious about the world and believes it is worth to fighti for your dreams.


*Click* and check the details: