2/18/2016

Po drugiej stronie obiektywu: magiczny staw

Już od kilku lat pozuję do zdjęć, aby dzielić się z Wami moimi stylizacjami, ale niewielu z Was wie o tym, że bardzo chętnie staję również po drugiej stronie obiektywu. Fotografia to jedna z moich największych pasji, dlatego postanowiłam, że od czasu do czasu pokażę Wam sposób, w jaki patrzę na otaczający mnie świat. Zacznę od zdjęć wykonanych podczas ostatnich wakacji, na których pragnęłam uwiecznić piękno i magię dzikiej przyrody. Klimat rodem z obrazów brytyjskiego malarza Johna Everetta Millaisa, autora słynnej Ofelii, sprawia, że fotografie przypominają baśniowe ilustracje.

English version:
For several years I have posed for photos to share with you my outfits, but few of you know that I very like also to be on the other side of the camera. Photography is one of my greatest passions, so I decided that from time to time, I'll show you the way I look at the world around me. I'll start with photographs that were taken last summer. I wanted them to show the beauty and magic of a wildlife. They looks a little like a British artist John Everett Millais'es paintings. He was the author of the famous Ophelia. Thanks to this similarity, also my photographs resemble fairy-tale illustrations.

7 comments:

 1. Śliczne zdjęcia <3 Chciałabym umieć robić takie

  ReplyDelete
 2. Jak ciekawymi są Twoje kreacje a ich zdjęcia sa dobrym artystycznie archiwum, tak te prace są już 'prawdziwe', szczerze gratuluję. ^^

  ReplyDelete
 3. No, no, masz dobrą rękę do robienia tak pięknych zdjęć :-)

  ReplyDelete
 4. piękne i magiczne zdjęcia, takie typowo bajkowe :)
  PorcelainDesire

  ReplyDelete
 5. Ciekawy klimat zdjęć. A właśnie w zeszłym tygodniu rozmyślałam nad tym czy fotografujesz :)
  Na instagramie masz napisane "bloger and photographer", dlatego zastanawiałam się czy też stajesz pod drugiej stronie obiektywu i czy pokażesz nam coś ze swojej twórczości.
  Mam nadzieję, że pojawi się tu więcej takich postów :)
  www.CROWDED-DREAMS.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. śliczne zdjęcia! Wręcz bajkowe <3

  wikujama.blogspot.com

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)