6/13/2015

Zmywalne tatuaże, subtelny złoty naszyjnik i spersonalizowane kubki z napisami

Kiedy jakiś czas temu za pośrednictwem ankiety zapytałam o czym chcielibyście poczytać na blogu, sporo osób wyraziło zainteresowanie postami na temat moich ostatnich zdobyczy. Specjalnie dla Was przygotowałam więc zdjęcia paru zasługujących na uwagę nowości, które ostatnio do mnie dotarły. Zaczynamy! :)

English version:
When I asked you some time ago in the survey what would you like to see on my blog, many people indicated items I bought lately. Today I prepared especially for you a post about my newest purchases.Komplet błyszczących tatuaży otrzymałam razem z zamówieniem ze StyleMoi.nu. Choć takie zmywalne ozdoby większości nas kojarzą się z dzieciństwem i gumami do żucia, dziś ponownie zaczynają cieszyć się popularnością... i to nie tylko wśród uczniów podstawówek! Stanowią bowiem świetną alternatywę dla prawdziwych tatuaży, na które nie każdy może sobie pozwolić, a jednocześnie przyciągają uwagę i ożywiają stylizację. Choć powyższe wzory nie do końca współgrają z moim stylem, planuję je przetestować na sobie w wakacje. Zastanawiam się tylko nad ich umiejscowieniem. Może macie jakieś fajne propozycje? Jeśli chcecie, przy okazji przygotuję wówczas trochę zdjęć, abyście mogli zobaczyć jak prezentują się na ciele, a nie tylko na papierze :)
- - -
A set of flash fake tattoos I received from StyleMoi.nu. Although for most of us such washable ornaments bring back our childhood and chewing gums, today they are popular aqain. They are a great alternative for real tattoos, because they attract attention as well. I plan to use them during holidays.
Od paru miesięcy mam obsesję na punkcie delikatnej złotej biżuterii, co łatwo dostrzec podczas przeglądania moich ostatnich stylizacji. Długo poszukiwałam idealnego naszyjnika, który nie tylko będzie pasował do większości moich ubrań, ale również przyciągnie uwagę swoim oryginalnym wyglądem. Ostatecznie zdecydowałam się na model marki Dixi, który z pewnością jeszcze wiele razy zagości na moim blogu. Połączenie subtelnego łańcuszka i zawieszki z ponadczasowym hasłem od razu skradło moje serce!
- - -
For several months I'm obsessed with delicate gold jewelry. For a long time I habe been looking for the perfect necklacewhich will fit not only with most of my clothes, but also will have an original appearance and will attracts attention. Eventually I decided to buy one from ShopDixi.comThe combination of subtle chain and a pendant with a timeless slogan "Let love win" stole my heart immediately!
Któż z nas nie chciałby choć na chwilę zabawić się w projektanta? O spersonalizowanych kubkach marzyłam już od dawna, aż w końcu pod koniec maja zdecydowałam się na ich zamówienie przez internet. Uznałam, że będą nie tylko praktyczną i fajną pamiątką, ale także świetnym sposobem na wyrażenie siebie. Zaczęłam od poszukiwań firmy wykonującej tego typu gadżety (ostatecznie wybrałam Manufakturę Nadruków), przesłałam do niej przygotowane przeze mnie proste projekty i zniecierpliwiona oczekiwałam na przesyłkę. Przyznam, że jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Kubki prezentują się naprawdę świetnie, czyż nie? :)
- - -
Who among us would not like to be the real designer for a moment? I have dreamed about personalized mugs for a long time, and then, in the end of May, I decided to buy them in the internet. I think that personalized items are a great way to express yourself! First, I was looking for somebody that made that kind of gadgets (eventually I chose Manufaktura Nadruków). Then I prepared my simple designs and finally I was waiting impatiently for package. I must admit that I am very happy with the final result. My mugs look really great, don't they?

8 comments:

 1. Kubki są genialne! Pięknie wyglądają :)

  ReplyDelete
 2. Tatuaże są fajne, ale raczej dla wyrwanych spod prawa niż dla delikatnych dam. Dobrze, że jest to tatuaż - nalepka, dość łatwo zmywalny. Clooney odpowiadając na brak tatuażu na swoim ciele skwitował, że nie ma sensu obklejać ferrari. Tak też jest z Tobą. Bardzo podoba mi się delikatna biżuteria u dziewczyn, noś ją często do stylizacji, niech będą uzupełnieniem Twojego stylu. Z kolei mogłabyś rozdawać blogowe gadżety np. dla najwierniejszych fanów albo dla osób, które napiszą Twoim zdaniem najciekawszy komentarz. Pozdrawiam. Wierny fan. :D

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam takie kubki ! Świetnie wyglądają :)

  ReplyDelete
 4. Kubki są świetne. :)

  Zastanawiam się nad tymi tatuażami, kusza mnie już od dawna i chyba zdecyduję się na ich zakup na wakacje. :)

  ReplyDelete
 5. Nice blog :) New on my French blog: "Straighten your hair while you eat strawberries tagada sweets!" :)

  www.taimemode-fashionblog.com

  ReplyDelete
 6. kubki i tatuaże są extra, podobnie jak ten wpis :)

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)