10/24/2013

Czarna asymetryczna sukienka, szmaragdowe kolczyki i kapelusz

Pamiętam kiedy w 2009 roku zakochałam się w szmaragdowych zjawiskowych kolczykach, które Angelina Jolie miała na sobie na oskarowej gali. Co prawda od tego czasu minęło już wiele lat, ale ja wciąż rozglądałam się za podobnymi okazami - aż trafiłam na te, które możecie zobaczyć poniżej :) Przyznam, że rozważam odpięcie znajdującego się po środku kółka - wtedy kolczyki wyglądałyby niemal identycznie jak te, które nosiła aktorka. Myślicie, że to dobry pomysł? Ponieważ zdecydowałam się na wyrazistą biżuterię, zrezygnowałam ze zbyt wyszukanych ubrań i dodatków. Założyłam jedynie czarną, asymetryczną sukienkę, klasyczny kapelusz oraz lakierowane czółenka, które ostatnio bardzo polubiłam ;)

English version:
I remember when in 2009 I fell in love with the phenomenal emerald earrings that Angelina Jolie wore at the Oscars. Since then it's been many years, but I still was looking for similar - until I found at DualShine.com ones that you can see below :) I must admit that I wanted them to have detached circles in the center. Thanks to it, the earrings would look almost identical like the actress'es. Do you think it's a good idea? As I wear expressive jewelry, I decided to add thereto basic elements: a black, asymmetrical dress from BangGood.com, a classic hat and very elegant pumps from PersunMall.com which I like very much ;)


Czarna asymetryczna sukienka - BangGood.com
Czarne lakierowane czółenka ze spiczastymi noskami - PersunMall.com
Czarny kapelusz - Mohito
Wiszące szmaragdowe kolczyki - DualShine.com

10 comments:

 1. jeju jak ty ślicznie wyglądasz
  serdecznie zapraszam: http://indiesan.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Myślę, że jeśli usuniesz te koła z kolczyków, będzie ładnie :D

  ReplyDelete
 3. That dress is so chic and gorgeous and your legs are wonderfully sexy and beautiful. Such an amazing beauty you are :)

  http://downwithpants1969.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Twoje kolczyki są przepiękne!! Na pewno Angelina nie powstydziłaby się ich :))

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)