4/15/2012

Biała bandażowa sukienka i złota biżuteria

Pewnie wiele z Was podziwia bandażowe sukienki z kolekcji Herve Leger - ja także należę do ich fanek :) Niestety ceny sięgające kilku tysięcy dolarów od sztuki skutecznie powstrzymują mnie przed zakupem. Udało mi się jednak znaleźć świetną alternatywę - markę BQueen, która specjalizuje się w tworzeniu podobnych sukienek i to w całkiem przystępnych cenach w stosunku do świetnej jakości. Zauroczyła mnie szczególnie elegancka biała sukienka o fasonie tuby, którą znalazłam <tutaj>. W przypadku tego typu ubrań bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru - dzięki temu strój świetnie podkreśla figurę i dopasowuje się do ciała. Sukienkę postanowiłam połączyć ze złotymi dodatkami - metalowym okrągłym naszyjnikiem oraz grubą bransoletką. Niestety nie mogłam znaleźć żadnych delikatnych butów, które by do niej pasowały, więc zdecydowałam się na zwykłe czarne czółenka. O wiele lepiej jednak sprawdziłyby się tu delikatne sandały na obcasie.

English version:
Most of you surely admire bandage dresses from Herve Leger's collections. Me too. Unfortunately, level of their prices is set very high. Several thousand dollars is definitely frightening me out of buying them ;) I must say that some time ago I've found a great alternative option - BQueen brand, which is famous for making similiar dresses. What is the most important - in very bargain prices in the ratio of quality! I was charmed by one of their dresses - white and tight tube dress, which you can find <here>. In that kind of clothing very important is to choose correct size - thanks to it, the dress should perfectly stress the figure and adjust to our body. I have combined my dress with gold accessories: rounded metal necklace and thick bracelet. Unfortunately, I couldn't match any shoes, because I don't have something delicate, so I decided to put an ordinary black pumps on. It would be better, if I had a gentle sandals. Do you think so too?


Biała bandażowa sukienka - BQueen (bqueenshoes.com)
Złoty okrągły naszyjnik - River Island
Złota gruba bransoletka - H&M
Czarne skórzane czółenka - Embis

19 comments:

 1. przepiękna sukienka! ależ ty masz przepiękną figurę - gdyby nie ona, to ta sukienka nie prezentowałaby się tak fantastycznie! :D

  pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. aaah jakbym miała takie ciało, to nie nosiłam bym zbyt wielu innych rzeczy hahaha
  pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 3. zgadzam się z komentarzem wyżej. sukienka nieszczególna. gdyby inna laska założyła ten zestaw, pewnie by mi się nie podobało. ale Ty jesteś perfekcyjna :)

  ReplyDelete
 4. Ad. up
  nie lubię jak ktoś nazywa kogoś "laska"...


  uwielbiam bandażowe sukienki, ta jest śliczna i masz tak genialną figurę i w ogóle jesteś taka śliczna,że to Ty zdobisz sukienkę a nie na odwrót ;)

  ReplyDelete
 5. śliczna sukienka a Twoje włosy są niesamowite, tylko pozazdrościć ;)

  ReplyDelete
 6. Dziękuje za odwiedziny i zapraszam częściej.

  ślicznie wyglądasz:)

  ReplyDelete
 7. wyglądasz pięknie, bardzo ładna sukienka :)

  ReplyDelete
 8. Pięknie! Ale ty masz cudną figurę!

  ReplyDelete
 9. Wyglądasz niesamowicie kobieco! Podoba mi się :)

  ReplyDelete
 10. Dziewczyno, jaka Ty jesteś śliczna!

  ReplyDelete
 11. Przepiękna sukienka i przepiękne Twoje włosy!! :)
  Ślicznie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 12. zazdroszczę figury! Ta cudowna sukienka leży na Tobie idealnie :) pozdrawiam!

  ReplyDelete
 13. faktycznie buty nie pasują. a sukienka piekna :)

  ReplyDelete
 14. Sukienka piękna, a biżuteria cudowna!!!

  ReplyDelete
 15. Gorgeous :D You look amazing!

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)