8/02/2011

Biała sukienka japan style

Sukienko-tunika to kolejny, zrobiony już dawno zakup z serii "japan style". Niestety, tak jak większość ubrań tego typu okazała się strasznie krótka, dlatego nigdy nigdzie jej nie założyłam. Jakość oczywiście średnia, jednak na zdjęciu prezentuje się o wiele lepiej. Wymagała kilku przeróbek (zwężenia), ale mimo to wygląda trochę jak spadochron i niezbyt ładnie podkreśla figurę. No, ale dość narzekania - mimo wszystko postanowiłam zaprezentować ją światu ;)
Sukienka - japan style
Buty - Orizonte
Bransoletki - KappAhl
Kolczyki - Swarovski
Opaska - New Yorker

4 comments:

 1. Na zdjęciach prezentuje się super :D Myślę, że fajnie wyglądałaby jako tunika to dżinsowych jasnoniebieskich szortów lub typowo eleganckich, czarnych ;)

  ReplyDelete
 2. hohoh, krótko trochę ;D zamówiłabym pewną kieckę z japan style ale dojdzie w 2 tygodnie a ja za tydzień wyjeżdżam...;< więc to bez sensu ;)

  ReplyDelete
 3. nooo rzeczywiscie krótkawa. mam jedną sukienkę z "japan style", ale nie musze się bać, ze coś mi będzie widac;)

  ReplyDelete
 4. Jesteś przepiękna i masz nienajgorszy gust, ale na Boga błagam Cię, nie noś butów na obcasie w lesie/w polu, bo skazujesz się na smieszność

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)