6/27/2016

Weekend w Olsztynie - część 1: targi Water Expo

Wszyscy śledzący mnie na Instagramie na pewno zauważyli, że ostatnie kilka dni spędziłam w województwie warmińsko-mazurskim. Poza pracą na targach Olsztyn Water Expo, udało mi się również wypocząć i odkryć nieznane mi dotąd rejony Polski. W wolnej chwili przygotowałam także sporo zdjęć (w większości smartfonem) oraz kilka sesji, którymi oczywiście się z Wami podzielę. Jak widać, zaledwie trzydniowy pobyt okazał się bardzo intensywny! Na początek mam dla Was kilka zdjęć z wydarzenia, w którym brałam udział. Targi odbywające się nad malowniczym jeziorem Ukiel zgromadziły wiele firm związanych z przemysłem jachtowym oraz motorowodnym. Podczas weekendu nie tylko pływałam pięknymi statkami, ale także poznałam wiele ciekawych osób oraz nieco wzbogaciłam swoją wiedzę. Połączenie pracy oraz wypoczynku okazało się strzałem w dziesiątkę :)

English version:
If you saw my latest photos on Instagram, you certainly noticed that the last a few days I spent on a short trip. Beside working at the Olsztyn Water Expo fair, I was also relaxing and discovering beautiful Polish region - Warmia-Masuria. Of course, I took a lot of pictures and a couple of sessions, which I am going to share with you soon :) As you can see, only a three-day stay turned out to be very intense! At first I have for you some photos from the event. The fair were at the lakeside and accumulated a lot of companies related to the yachting industry. During the weekend, I took cruises, met many interesting people and slightly enriched my knowledge.
17 comments:

 1. Piękne miejsce :)
  www.evdaily.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. cudowne miejsce :) marzyłabym o takiej pracy :)

  ReplyDelete
 3. Olsztyn jest na Warmii.

  ReplyDelete
 4. NA 3 ZDJECIU MASZ GŁOWĘ JAK KOSMITA

  ReplyDelete
  Replies
  1. Brawo, w końcu odkryłeś kim naprawdę jestem! :D

   Delete
  2. Jesteś idealna <3 Masz taki dystans do siebie
   (pewnie dlatego, że jesteś taka piękna,
   nie wiem jakim trzeba być durniem żeby komuś takiemu
   napisać, że ma głowę jak kosmita) #ludzietoparapety

   Delete
  3. Z tym zdjęciem faktycznie coś jest nie tak. To już kolejne, na którym głowa autorki wygląda... no... dziwnie no! Pewnie wina trybu selfie w telefonie i tyle ;-)

   mrcn

   Delete
 5. Czym się tam zajmowałaś?:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Robiłam relację foto z wydarzenia oraz byłam przedstawicielką jednej z firm :)

   Delete
 6. Piękne miejsce :)

  ---------------------------------
  http://fashionelja.pl

  ReplyDelete
 7. beautiful pics and you look lovely dear!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Piękne zjęcia. Podoba mi się zjęcie nr 1, na którym siedzisz za sterami łodzi. Zauważyłem też, że oglądałaś mecz Szwajcaria-Polska w strefie kibica, co widać na zdjęciu nr 9. :-)

  ReplyDelete
 9. przepiękne zdjęcia, a takie warzywka na talerzy sama bym zjadła <3
  PorcelainDesire

  ReplyDelete
 10. przepiękne zdjęcia i śliczna figura :)
  KLIK <---Zapraszam do mnie na nowy ciekawy post :)

  ReplyDelete
 11. Wyglądasz pięknie, doskonale, seksownie jak zwykle, zachwycające że chodzisz po molo w szpilkach, czarnych klasycznych, eleganckich.

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)