6/17/2016

Relacja z pobytu w Unieściu: dawka spontanicznych zdjęć + artystyczne zdjęcia molo

Jeszcze nie zdążyłam podzielić się z Wami wszystkimi zdjęciami z Grecji, a już wrzucam relację z kolejnego wyjazdu! Tym razem padło na Unieście - malutką spokojną miejscowość nad Bałtykiem, w której razem ze znajomymi spędziłam dwa dni, podczas których realizowaliśmy projekt fotograficzny do pracy. Chociaż nie miałam zbyt wiele wolnego, za pomocą smartfona udało mi się wykonać sporo spontanicznych fotek :) Pogoda niestety nie dopisała - przez większość czasu padało... Zachmurzone niebo i tafla wody, o którą uderzały krople deszczu, wyglądały jednak na tyle magicznie, że nie potrafiłam zrezygnować z uwiecznienia ich na kilku fotografiach - możecie znaleźć je na samym końcu wpisu. To jednak nie wszystko - wkrótce podzielę się z Wami także sesją w białym bikini - jedyną, która powstała podczas owego pobytu nad morzem.

English version:
I haven't shared all the pictures from Greece with you yet but I already prepared a short report from my next trip for you! This time I spent two days in Unieście - a tiny Polish township on the Baltic Sea, where I was doing a professional photography project with my friends. Although I did not have too much free time, I managed to take a lot of spontaneous pics by smartphone :) The weather was not good but the cloudy sky and rain hitting the surface of the water looked amazing! I must show you this gloomy scenery on several photographs - you can find them at the end of this post. But that's not all - soon I will share my photoshoot in a white lace bikini with you. Do you want to see it?Błękitna sukienka / Blue dress - SheIn.comBordowa krótka sukienka / Burgundy mini dress - Choies.com
11 comments:

 1. Bardzo te zdjęcia ładne. Ale już tak ładne, że prawie jak ty :)

  ReplyDelete
 2. ostatnie zdjęcia sa cudowne! masz dar to robienia takich fotografii! czekam na reszte zdjęć znad morza! :)

  ReplyDelete
 3. Tam było takie molo?
  Byłam w Unieściu (fakt, 15 lat temu ;P ale to molo wygląda na jeszcze starsze ;P), ale go nie pamiętam ;P

  Co ja Ci będę słodzić - wiesz, jak bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia!
  U Ciebie nie można znaleźć nic, co będzie nieładne, więc tego tam... ;)

  ReplyDelete
 4. Świetna fotorelacja no i piękne sukienki miałaś na sobie :-)

  ReplyDelete
 5. Ostatnie zdjęcia molo bajeczne ;)

  ReplyDelete
 6. Najbardziej podobają mi się zdjęcia 5 i 8. Bardzo romantyczna sukienka, trochę jak koszula nocna :) Ujęcia molo i morza rzeczywiście bardzo udane, nigdy nie byłem w tamtych stronach, znam je tylko z opowieści taty z turniejów piłki plażowej.

  ReplyDelete
 7. So beautiful and amazing shooting!!! Have a nice day, kisses,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Eniwhere Fashion Facebook

  ReplyDelete
 8. Pięknie! ;)
  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Nice picturs and Nice dress !!!!

  ReplyDelete
 10. Piekne sa Twoje nie ustawiane zdjęcia. Jak najwiecej takich.

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)