5/09/2015

Długa suknia rodem z bajki i zegarek na rękę

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w życiu zastanawiał się jakby to było trafić w dużego lotka. Na pewno pamiętacie ten dreszczyk emocji, gdy podekscytowani spoglądaliście na wyniki ostatniego losowania, głęboko wierząc, że to właśnie teraz los się do Was uśmiechnie i przyniesie w końcu wielką, upragnioną wygraną. Szare życie w mgnieniu oka przemieni się w prawdziwą bajkę i nareszcie będziecie mogli spełnić swoje marzenia - zarówno te o dalekich podróżach na egzotyczne wyspy, pięknym przytulnym domku z ogrodem i wypełnionej po brzegi najmodniejszymi ubraniami oraz butami garderobie, jak i te związane z dawaniem radości swoim najbliższym oraz pomocy tym najbardziej potrzebującym. Jakże kusząca wydaje się ta wizja, prawda? Zamiast w tej chwili wzdychać i powracać do codzienności, zapamiętajcie: to wszystko cały czas jest w zasięgu ręki! Tylko od Was zależy jaką drogą pójdziecie aby to zdobyć. Wolicie postawić na ciężką pracę, podjąć ryzyko, a może po prostu zaufać losowi i wysłać kupon? Zdecydujcie sami... Tymczasem zapraszam Was na chwilę w podróż do mojej własnej bajki. W tej długiej eleganckiej sukni przez chwilę mogłam poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Sami przyznajcie, że wiosenne krajobrazy są naprawdę przepiękne, a kwitnących drzew po prostu nie da się nie kochać.

English version:
Each of us at least a few times wondered what our life would look like if we won a lot of money in the lottery. You surely know the thrill, when you was excited about latest lottery results and believed that you finally may won the great prize. You have been imagining how your boring life turns into a real fairytale and you are able to fulfill all your dreams - about long trips to exotic countries, beautiful house with a garden and pool and many trendy clothes and shoes. How tempting this vision seems to be, doesn't it? Instead of to sighing and returning to your ususal life at the moment, you should remember: It is all the time at hand! It just depends on way that you will choose to get it. Do you prefer hard work, take a risk, or maybe simply trust fate and send a coupon? The choice is yours. Meanwhile, I would like to invite you on a short journey through my fairytale. When I was wearing this elegant maxi dress, I could feel like a real princess! Spring landscapes are really beautiful.


Długa suknia z koronkąAXParis.co.uk
 Zegarek DanielWellington.com
Kolczyki perły - Apart

13 comments:

 1. Gdybym miał taką dziewczynę jak Ty to mógłbym powiedzieć, że wygrałem w totka. Życie cały czas nas zaskakuje. Los dla jednych jest łaskawy, dla drugich niekoniecznie. Miło jest spoglądać na Twoje stylizacje i wyobrażać sobie, że mógłbym stać za aparatem fotograficznym, robiąc Ci właśnie zdjęcie. Ariadno, jesteś taką rusałką, swoim pięknem zabijesz mężczyzn, którzy wiedzą, że pozostaniesz dla nich tylko dziewczyną z Internetu, jakby odrealnioną, wykreowaną. Twój cichy wielbiciel. ;)

  ReplyDelete
 2. Pan anonimowy trafił w 10 ;) każdy post to jakby inna opowieść z bajki ;) wyglądasz niczym księżniczka :) przepięknie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 3. Nic dodać, nic ująć. Ująłeś to najlepiej jak się dało. Ten blog to samo piękno. W świecie ociekającym wulgarnym podejściem do kobiety i seksualności Twoje stylizacje i profesjonalne zdjęcia są jak piękna baśń. Niech trwa! Jesteś pięknym wyjątkiem w świecie pełnym bylejakości, także modowej. Älgen.

  ReplyDelete
 4. To nie bajka, to mit! Wyglądasz zupełnie jak... Ariadna, pozostawiona przez Tezeusza na Naksos i czekająca na Dionizosa, który zakochany zabierze Cię na Olimp, ozdobi Twoją głowę ślubnym diademem i będzie kochał, i kochał, i kochał ile tylko Eros pozwoli :D

  ReplyDelete
 5. Przepiękna suknia. W ogóle wszystkie suknie prezentują się na Tobie pięknie. Mnie w szczególności podobasz się w w czarnej sukni z długimi, eleganckimi rękawiczkami, którą pokazałaś na swoim blogu 10 stycznia 2013 r. :-)

  ReplyDelete
 6. Zmiana szablonu!
  Ariadno, super to teraz wszystko wygląda!

  chociaż poprzedni, kwiatowy motyw przewodni też mi się bardzo podobał ;)
  i zdążyłam się do niego przyzwyczaić ;)

  słuchaj - Ty to już jesteś księżniczką ;P
  Masz imię księżniczki (a właściwie - królewny), masz buzię księżniczki, sukienki to wszystkie masz zawsze jak z bajki.... po co Ci wygrana w totka - dużo z tym potem problemów ;p
  podatki, ciężkie rozkminy co z tym zrobić...

  mówię Ci, to niebezpieczne marzenia ;P

  ReplyDelete
 7. fajna zmianka na blogu :) no a sukienka naprawdę.. fantastyczna!

  ReplyDelete
 8. Piękna sukienka i śliczne zdjęcia! Cudownie się prezentujesz w tej stylizacji :-)
  Dziękuje za miły komentarz i zostaję tu na dłużej więc dodaję do obserwowanych Twojego bloga :-)

  Pozdrawiam :-)

  ReplyDelete
 9. Uwielbiam wiosnę, piękne zdjęcia i piękna Ty, a sukienka niesamowita!:)

  ReplyDelete
 10. Również uważam, że nadzieję trzeba mieć zawsze i trzeba dążyć do swoich marzeń, nie ma co się poddawać. Zdjęcia są przepiękne, a Ty jesteś śliczna kobietą :) Dodaję do obserwowanych :)

  ReplyDelete
 11. Bardzo klimatyczne zdjęcia i przepiękne sukienka :)

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)