5/23/2015

Czwarte urodziny bloga + ankieta

Wiecie, że dziś mijają cztery lata odkąd regularnie prowadzę bloga, na którym się teraz znajdujecie? To naprawdę spory okres czasu, dlatego dziękuję Wam, że mogłam spędzić go właśnie z Wami! To Wy od kilku lat motywujecie mnie do publikowania kolejnych wpisów (jest ich już prawie 700) i sprawiacie, że daje mi to wiele radości. Niemal 3 miliony odsłon, 35 tysięcy fanów na lookbooku... liczby mówią same za siebie. Jeszcze bardziej cieszy mnie jednak to, że czytelników wciąż przybywa :) Być może zauważyliście, że w ciągu ostatnich kilkunastu dni zdecydowałam się na parę nowości: zmieniłam wygląd bloga na bardziej przejrzysty, założyłam konto na instagramie oraz w końcu zaczęłam korzystać z portalu Modna Polka. To jednak nie koniec - w mojej głowie siedzi sporo pomysłów, ale zanim je zrealizuję, pragnę dowiedzieć się co o nich myślicie.

Przygotowałam dla Was kilka pytań:
*Anonimowa ankieta - klik*
Proszę o szczere odpowiedzi :) Dziękuję za pomoc!

English version:
Exactly four years ago I started to publish outfits on my blog. It's really a long period of time, so thank you, that I could spend it with you! You motivate me to put new posts - I wrote until now almost 700. Almost 3 million page views, 35,000 fans on lookbook... the numbers speak for themselves! I'm sure you have noticed that over the last several days I decided to change a template and finally started to use Instagram. But this is not all! My mind is full of ideas and I would like to know what you think about them.

I have some questions for you:
*The anonymous survey - click*
Thank you for your answers!
Biało-szara trapezowa sukienka - Amstyl.pl
Beżowe czółenka ze spiczastymi noskami - PersunMall.com
Złota bransoletka - Back Stage

11 comments:

 1. gratuluję tak wielkiego prestiżu! no i życzę, jak to z okazji urodzin bloga, aby rozwijał on się jeszcze bardziej! 100 lat i więcej! :)

  ReplyDelete
 2. Bardzo ładna urodzinowa stylizacja! Mam nadzieję, że na piąte urodziny swojego bloga zaskoczysz nas jeszcze piękniejszą stylizacją :-)

  ReplyDelete
 3. This is a cute look, I love the location :-* www.thepinkheartgirl.blogspot.de

  ReplyDelete
 4. Ty również masz bardzo profesjonalne zdjęcia! Stylóweczki oczywiście bardzo pozytywnie :D

  ReplyDelete
 5. podoba mi się ta sukienka ! powodzenia w dalszym blogowaniu :)

  ReplyDelete
 6. I always enjoy your outfits and photos! :)

  And I really love how your hair is styled in this set! :)

  Geekette in High Heels

  ReplyDelete
 7. Pięknie wyglądasz! :)

  http://aesxq.blogspot.com

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)