12/05/2013

Zielona kurtka z wielkim kapturem, czarny sweter i jeansowe szorty

Zazwyczaj preferuję płaszcze, ale dla widocznej poniżej, ciepłej i wygodnej kurtki z ogromnym futrzanym kapturem, znalezionej na Sheinside.com postanowiłam zrobić wyjątek. Pod spód założyłam czarny, luźny sweter, który stworzył z nią duet idealny do noszenia w zimne dni. Ponieważ góra jest dość obszerna, zdecydowałam się na jej zrównoważenie. Przyznam jednak, że dopasowane szorty i cienkie czarne rajstopy w chwili obecnej zastąpiłabym jednak czymś cieplejszym ;)

English version: 
I wear coats usually, but I decided to make an exception for this comfortable green jacket with a big fur hood from Sheinside.com. Thereto I added a black, loose sweater from <here>. These clothes are perfect for winter! I admit, however, that at the moment the denim shorts from Romwe.com and thin black tights should be exchanged for something else because is too cold.Zielona kurtka z wielkim futrzanym kapturem - Sheinside.com
Jasne jeansowe szorty z wysokim stanem - Romwe.com
Czarny pleciony sweter - Sheinside.com

9 komentarzy:

 1. Świetna stylizacja, kurtka jest genialna! :)


  xx
  www.gold-lady.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. zastanawiałam się nad tą kurtką żeby sobie zamówić, ale obawiam się że przesyłka do Polski będzie długo iść i przyjdzie mi już po sezonie zimowym ;p bardzo fajny zestaw ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mega jest ta kurtka :D
  zapraszam do mnie:) nowy post !

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie! Kurtka jest świetna i widać, że ciepła ;)

  OdpowiedzUsuń

Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :) Dziękuję!
- - -
Please, share your thoughts about my blog in the comments. It means a lot to me to know what you think of it! Thank you to each of you for your opinion :) I read all your comments.