12/09/2013

Szara sukienka na jedno ramię i czarna kopertówka z ćwiekami

Dzisiejsza stylizacja jest dowodem na to, że jeśli bardzo się chce to w sklepach internetowych naprawdę można ubrać się za grosze :) Szarą asymetryczną sukienkę na jedno ramię udało mi się dorwać w tanim azjatyckim sklepie MartOfChina.com. Można ją nosić na kilka sposobów: z podkreślającym talię paskiem, bez  niego, klasycznie lub tyłem na przód - tak jak ja. Mała, ozdobiona ćwiekami torebka, którą do niej dobrałam, także kosztowała zaledwie kilka dolarów, tak samo jak komplet bransoletek.

English version:
This outfit is proof that if you really want, you can buy nice clothes and accessories for pennies thanks to online stores :) The gray one shoulder dress you can find at MartOfChina.com. It can be worn in several ways: with a black belt, without the belt or back to front. Thereto I added small, studded handbag from Vesst.com and a bracelet from ChicNova.com.
Szara asymetryczna sukienka z czarnym paskiem - MartOfChina.com
Czarna kopertówka z ćwiekami - Vesst.com
Czarna bransoletka ze złotymi ćwiekami Romwe.com
Metalowa bransoletka ChicNova.com

8 comments:

  1. Bardzo lubię takie "szmatowate" sukienki :) Ładnie tuszują obfite (rzecz jasna nie w Twoim przypadku ;) kształty. Materiał też wygląda całkiem szlachetnie. Tylko ćwieki na torebce mi wadzą :P

    ReplyDelete
  2. Pięknie, zresztą ty we wszystkim świetnie wyglądasz! :)

    ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)