12/13/2013

Pikowana kurtka, szare jeansy i czarny kapelusz

Lubię nosić bluzki z nadrukami związanymi z moimi ulubionymi zespołami, ale posiadam ich zaledwie kilka. Kto szukał tego typu ubrań, ten wie że ciężko jest znaleźć fajne, a jednocześnie tanie modele. Bardzo cenię The Rolling Stones, ale nie chciałam zostać kolejną właścicielką T-shirtu z popularnym logo z wywalonym językiem ;) W końcu udało mi się znaleźć czarny top w sklepie ChicNova.com, który zdecydowanie okazał się trafionym wyborem. Dodałam do niego szare jeansowe spodnie, pikowaną czarną kurtkę oraz dodatki takie jak kapelusz, okrągłe kolczyki oraz bransoletka z ćwiekami.

English version:
I really like The Rolling Stones, but I was looking for something other than a T-shirt with the tongue logo ;) So I decided to buy a black top at ChicNova.com and I think that was definitely a good choice! Thereto I added gray denim pants from Romwe.com, a quilted leather jacket from Vj-Style.com and a few accessories: a black hat, circle earrings and a spiked bracelet.
Czarna skórzana pikowana kurtka - Vj-Style.com
Czarny top z nadrukiem - H&M (ChicNova.com)
Szare jeansowe rurki - Romwe.com
Czarna bransoletka z ćwiekami - Romwe.com
Czarny kapelusz - Mohito

10 comments:

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)