10/11/2013

Koszula w kratę, skórzane legginsy i sznurowane botki z klamrami

Niedawno przypomniało mi się, że jeszcze parę lat temu miałam obsesję na punkcie koszul w kratę ;) Wygrzebałam jedną z nich - prosty, czarno-biały model z C&A - i postanowiłam użyć jej w jednej z codziennych, wygodnych stylizacji. Pod spód założyłam luźną tunikę w kolorze khaki, a do tego dodałam legginsy wykonane z błyszczącego materiału przypominającego skórę - także zakupione kilka lat temu, pod wpływem impulsu (długo nie miałam na nie pomysłu). Na głowę zarzuciłam ulubiony kapelusz, a na nogi sznurowane buty z klamrami, które pokochałam od pierwszego założenia :)

English version:
Recently I was reminded of that a few years ago I was obsessed with plaid shirts ;) I found one of them - it's a simple, in black-and-white. So I decided to use this one of my ordinary, comfortable outfit. Under the shirt I wore a loose army green tunic from FrontRowShop.com, and thereto I added shiny leggings made ​​from faux leather fabric. I put my favorite black hat on my head, and lace-up leather boots with buckles from Chicwish.com on my feet. Do you like this basic look?Czarno-biała koszula w kratę - Yessica (C&A)
Zielona tunika FrontRowShop.com
Czarne skórzane legginsy - Terranova
Czarna torebka Romwe.com
Czarny klasyczny kapelusz - Mohito
Złota bransoletka z łańcuszkiem - Romwe.com
Czarne skórzane sznurowane buty za kostkę - Chicwish.com


6 comments:

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)