2/22/2013

Przegląd 1: 12 pastelowych kopertówek

Niedawno doszłam do wniosku, że oprócz stylizacji, na blogu zacznę także publikować co jakiś czas przeróżne notki związane z modą :) Jedną z serii będą znalezione przeze mnie interesujące ubrania i dodatki - a jak zapewne się domyślacie, bardzo lubię buszować po internetowych sklepach. Przyznam, że naprawdę sporo rzeczy wpada mi w oko i chciałabym się nimi z Wami podzielić - bo przecież nie wszystkie z nich mogę mieć, mimo że bardzo mi się podobają ;)

Na pierwszy ogień idą kopertówki w odcieniach beżu, różu i mięty - takie małe stylowe torebki stanowią idealne uzupełnienie kobiecych stylizacji. Która podoba się Wam najbardziej? Ja zakochałam się w pierwszej szóstce :)

English version:
I have just get an idea to start publishing some fashion articles, aside from outfits post, of course. An interesting clothes or accerssories, which I discover in online shops will be the main subjects of these post. As you know, I very like to search online stores, and I must admit, that every time many things catch my fancy. I would like to share with you results of my observations, because naturally I am not able to buy them all, even though I love them so much!

I want to take the first crack at beige, pink and mint clutch bags. This kind of little handbags can be used as a perfect supplement to the outfits. Which one do you like the most? I to fell head over feet in love with the first six.


1.Aldo (£35)  2.Asos (£18)  3.Forever New ($20)

4.Asos (£12)  5.Oasis (£30)  6.Aldo (£35)

7.Vivilli ($57)  8.Asos (£10)  9.Asos (£5)


10.Forever New ($30)  11.Marc B. (£39)  12.Vj-Style ($34)

7 comments:

 1. 1,2 i 11 to moje faworytki :)

  ReplyDelete
 2. druga, piąta i szósta, prześliczne :)

  ReplyDelete
 3. Fajny post,
  Zapraszam na aukcję:
  http://allegro.pl/zara-dluga-czerwona-bordowa-spodnica-maxi-long-m-i3052366465.html

  ReplyDelete
 4. Wyglądają serio prześlicznie! Zapraszam na nowy, krótki post ;* Byłoby mi naprawdę bardzo miło! <3

  ReplyDelete
 5. Bardzo fajny pomysł z takimi notkami :) Nie lubię w ogóle torebek, ale jeśli miałabym wybrać którąś z powyższych to chyba 2 i 7 :)

  ReplyDelete
 6. osobiście nie lubię i nie kupuję kopertówek, ale kolory ładne ;)

  ReplyDelete

I would love to hear your thoughts, so please feel free to share your opinions in the comments below. Your feedback is greatly appreciated, and I personally read every comment. Thank you!
- - -
Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :)