11/06/2013

Czerwony płaszcz, biały bralet i czarno-biała spódniczka w paski

Czerwony prosty płaszcz, który znalazłam w sklepie Choies.com bez wątpienia pozwala wyróżnić się z tłumu - choć dobranie do niego dopasowanych kolorystycznie elementów nie jest takie proste... Ja zdecydowałam się na sprawdzony duet, który pasuje niemal do wszystkiego: biel i czerń. Pod spód założyłam koronkowy gorsetowy top oraz dwukolorową rozkloszowaną spódniczkę w paski, a do tego dodałam elegancką torebkę i czółenka ze spiczastym czubkiem. Ciężko uwierzyć, że poniższe zdjęcia wykonywałam nieco ponad tydzień temu! Jesień w tym roku była wyjątkowo ciepła :)

English version:
The red simple coat that I found at Choies.com looks very chic! Thanks to it, you can stand out from the crowd :) I decided to set it with black and white elements. I wore a lace bralet from Romwe.com, flared striped skirt from Ecugo.com, an elegant bag from RoseWholesale.com and pumps with a pointed toe from PersunMall.com. It's hard to believe that these images I took just over a week ago! October was exceptionally warm :)

Czerwony płaszcz - Choies.com
Biały koronkowy gorsetowy bralet - Romwe.com
Czarno-biała rozkloszowana spódniczka w paski - Ecugo.com
Złota bransoletka z łańcuszkiem - Romwe.com
Czarna elegancka torebka - RoseWholesale.com
Czarne lakierowane czółenka ze spiczastymi noskami - PersunMall.com

10 komentarzy:

Proszę, podziel się ze mną swoją opinią - dzięki temu będę mogła udoskonalić to co robię :) Dziękuję!
- - -
Please, share your thoughts about my blog in the comments. It means a lot to me to know what you think of it! Thank you to each of you for your opinion :) I read all your comments.